Programm am Montag – LLF 2013

amfiteatr2Poniedziałek • Monday
1.07.2013

KINO FESTIWALOWE
9:00
Inny film / The Odd Movie, reż. / dir.: Brygida Frosztęga-Kmiecik, Polska / Poland, 54’ (kon. dok. / feat. doc.)

10.00
7 dni grzechu / 7 Days of Sin / 7 dní hříchů, reż. / dir.: Jiří Chlumský, Czechy, Niemcy / Czech Republic, Germany, 105’ (kon. fab. / feat. comp.)

13:30
Głosy / Voices, reż. / dir.: Konrad Szołajski, Polska / Poland, 35’23’’ (dok. / doc.)

14.30
Będziesz legendą człowieku / You Will Be a Legend, Man, reż. / dir.: Marcin Koszałka, Polska / Poland, 78’ (dok. / doc.)

16:00
Czym jest szczęście / What Hapiness is, reż. / dir.: Harald Friedl, Austria, 100’ (kon. dok. / feat. doc.)

18:00
Miłość / Love, reż. / dir.: Sławomir Fabicki, Polska / Poland,105’ (kon. fab. / feat. comp.)

20:00
Kohlhaas albo stosowność środków / Kohlhaas or The proportionality of means / Kohlhaas oder die Verhältnismäßigkeit der Mittel, reż. / dir.: Aron Lehmann, Niemcy / Germany, 90’ (kon. fab. / feat. comp.)
http://youtu.be/83fjYePq1Rw

22:30
Syberiada Polska / Siberian Exile, reż. / dir.: Janusz Zaorski, Polska / Poland, 135’ (fab. / feat.)

AMFITEATR
22:30
Bez wstydu / Shameless, reż. / dir.: Filip Marczewski, Polska / Poland, 80’ (fab. / feat.)

SALA GOK
14:00
Świat od świtu do zmierzchu – Kijów / The world from dawn to dusk – Kiev, Polska / Poland, 45’ (dok. / doc.)
Świat od świtu do zmierzchu – Tokio / The world from dawn to dusk – Tokyo, Polska / Poland, 42’ (dok. / doc.)

16:00
NIE MA MAŁYCH RÓL. SĄ TYLKO MALI AKTORZY…
(wspomnienie o Krystynie Feldman)

18:00
Mój Nikifor / My Nikifor, reż. / dir.: Krzysztof Krauze, Polska / Poland, 96’ (fab. / feat.)

SALA WIDEO LEŚNIK
9:45
Cztery dni / Four days, reż. / dir.: Jan Borowiec, Polska / Poland, 24’10’’(kon. kr. fab. / short. feat. comp.)
Obcy / Stranger, reż. / dir.: Piotr Domalewski, Polska / Poland, 24’ (kon. kr. fab. / short. feat. comp.)

10:45
Niepokorni kochankowie / The Disobedient Lovers, reż. / dir.: Lipińska Barbara, Polska / Poland, 53’ (dok. / doc.)

12:00
Forum Krytyki LLF 2013

14:00
Pałac / The Palace, reż. / dir.: Tomasz Wolski, Polska / Poland, 82’ (dok. / doc.)

15:30
Cyganie idą głosować / The Gypsy Vote / Cigáni idú do volieb, reż. / dir.: Jaroslav Vojtek, Słowacja, Czechy / Slovakia, Czech Republic, 85’ (dok. / doc.)
Uwolnić motyla / Free the Butterfly, reż. / dir.: Joanna Frydrych, Polska / Poland, 46’ (dok. / doc.)

18:00
Jestem w kosmosie / I Am in Space, reż. / dir.: Dana Ranga, Niemcy / Germany, 98’ (dok. / doc.)

20:00
Filmy Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi
Kim jest Arvid Pekon? / Who Is Arvid Pekon?, 12’; Łukasz i Lotta / Luke & Lotta, 8’; OOR, 14’; Opera mydlana / Soap Opera, 25’; Self(less)-Portrait, 45’; Stoliczku, nakryj się 2 / Table set yourself 2, 7’

22:00
Filmova akademie Miroslava Ondricka v Pisku
W głąb duszy filmowca / Probe into the soul of filmmaker / Sonda do filmákovy duš, 25’; Wielka Honza / Big Honza / Velkej Honza, 20’; Znaleźć wilka / Finding wolf / Hledá se vlk, 5’; BE-42, 7’; Na wieczne czasy / For eternal times / Na věčné časy, 13’; Czy chcę Ciebie? / Do I want you?/ Chci tě, 15’; Dziwne szaleństwo / The weird spree / Podivný flám, 18’; UFO, 4’

Das könnte dich auch interessieren …