You are currently viewing Elżbieta Polak – Marszałek Województwa Lubuskiego: <br>Łagów ZAPRASZA do kosztowania świata filmu

Elżbieta Polak – Marszałek Województwa Lubuskiego:
Łagów ZAPRASZA do kosztowania świata filmu

  • Post author:
  • Post category:archiwum

elzbieta_polakLUBUSKIE prezentuje:

Najlepsze filmowe przestrzenie, odmienne historie, rozmowy o przeżywaniu emocji i zdobywaniu doświadczeń. Już po raz 42. Łagów ZAPRASZA do kosztowania świata filmu, odkrywania narracji w obrazie i DO DIALOGU.

Fabuła, dokumenty, krótkie formy filmowe z Kinematografii Europy Środkowej i Wschodniej, etiudy studenckie ze szkół filmowych z Polski, Niemiec, Czech i Słowacji – to część tegorocznego wachlarza propozycji, w których  zarówno nowicjusze jak i wytrawni smakosze sztuki filmowej znajdą coś dla siebie. W tym roku organizatorzy proponują jeszcze jedną niezwykłą podróż. Podróż do podwodnego świata lubuskich jezior! ZAPRASZAM więc nie tylko do świata filmu, ale także DO OBCOWANIA z lubuską PRZYRODĄ. Lasy i jeziora okalające malowniczą miejscowość, pozwalają wypocząć i przeżyć niezapomnianą podróż w czasie. LUBUSKIE to naprawdę MAGICZNE miejsce. WARTE ZACHODU! Mocnych wrażeń, głębokich refleksji i konstruktywnych dyskusji życzę wszystkim uczestnikom Lubuskiego Lata Filmowego. 

Elżbieta Polak
Marszałek Województwa Lubuskiego