Posts Tagged :

LLF 2021

Konkurs Filmów Fabularnych – 50. Lubuskie Lato Filmowe – Łagów 2021

940 492 llf

Oto kandydaci do Złotego Grona jubileuszowej – 50 edycji Lubuskiego Lata Filmowego.

  1. 25 lat niewinności / 25 years of Innocence, reżyseria: Jan Holoubek
  2. Amatorzy / Amateurs, reżyseria: Iwona Siekierzyńska
  3. Havel, reżyseria: Slávek Horák
  4. Jak najdalej stąd / I Never Cry, reżyseria: Piotr Domalewski
  5. Kraina cienia / Shadow Country, reżyseria: Bohdan Sláma
  6. Modelarz / Droneman, reżyseria: Petr Zelenka
  7. Nova Lituania, reżyseria: Karolis Kaupinis
  8. Przygotowania, żeby być razem przez czas nieokreślony / Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time, reżyseria: Lili Horvát
  9. Sebastian skaczący przez płoty / Sebastian Jumping Fences, reżyseria: Ceylan Ataman-Checa
  10. Słudzy / Servants, reżyseria: Ivan Ostrochovský
  11. Spirala / Spiral, reżyseria: Cecília Felméri
  12. Śniegu już nigdy nie będzie / Never Gonna Snow Again, reżyseria: Małgorzata Szumowska
  13. Zabij to i wyjedź z tego miasta / Kill It and Leave This Town, reżyseria: Mariusz Wilczyński
  14. Zieja, reżyseria: Robert Gliński

Konkurs Krótkich Filmów Fabularnych – 50. Lubuskie Lato Filmowe – Łagów 2021

940 492 llf

Do konkursu krótkich fabuł zakwalifikowaliśmy 25 filmów. Oto lista obrazów, które rywalizować będą o Złote Grono 50. Lubuskiego Lata Filmowego w tej kategorii:

  1. Adwent / Advent, reżyseria: Mátyás Szabo
  2. Alicja i żabka / Alice and the Frog, reżyseria: Olga Bołądź
  3. Ballast, reżyseria: Daniel Howlid
  4. Chodźmy w noc / Into the Night, reżyseria: Kamila Tarabura
  5. Dziedzictwo / Legacy, reżyseria: Jenö Hódi
  6. Jeszcze na chwilę / Just for a while, reżyseria: Zuzanna Gorczycka
  7. Kamień / The Stone, reżyseria: Bartosz Kozera
  8. Land of Glory, reżyseria: Borbála Nagy
  9. Mały koniec świata / End of the World, reżyseria: Karol Ulman
  10. Maria nie żyje / Maria Is Not Alive, reżyseria: Martyna Majewska
  11. Melodia / Earworm, reżyseria: Szilárd Bernáth
  12. Mother Dear, reżyseria: Zuzanna Sorówka
  13. Noamia, reżyseria: Antonio Galdamez
  14. Ostatni gwizdek / The Last Whistle, reżyseria: Karol Lindholm
  15. Ostatnie dni lata / Last Days of Summer, reżyseria: Klaudia Kęska
  16. Pierwsze lato końca świata / First Last Summer, reżyseria: Nastazja Gonera
  17. Po pierwsze… / First…, reżyseria: Adam Hartwiński
  18. Przestrach / Dismay, reżyseria: Joanna Szymańska
  19. Rajski dom / Eden House, reżyseria: Adelina Borets
  20. Równonoc / Equinox, reżyseria: Daria Kasperek
  21. Skowyt / Howling, reżyseria: Bartosz Brzeziński
  22. Szczeliny / The Cracks, reżyseria: Magdalena Gajewska
  23. Wskrzeszenie / Resurrection, reżyseria: Simon Gergö
  24. Wyraj / Vyraj, reżyseria: Agnieszka Nowosielska
  25. Zanim zasnę / By the time I fall asleep, reżyseria: Damian Kosowski